# Tags
#Sport

Zakończenie sezonu przez zespół „Latarnika” Choczewo [zdjęcia]

Na gminnych obiektach sportowych przy ul. Kusocińskiego odbyło się oficjalnie zakończenie sezonu piłkarskiego i zmagań ligowych przez seniorów i juniorów „Latarnika”. Była to również doskonała okazja do spotkania się z zawodnikami, sponsorami i osobami wspierającymi choczewski futbol. Wśród gości honorowych pojawili się Wójt Gminy Choczewo – Wiesław Gębka, Zastępca Wójta – Arkadiusz Ceynowa, Dyrektor Gminnego Zakładu Gospodarki Komunalnej – Marek Werochowski i p.o. Dyrektora GOKiB-u – Monika Dempc, których przywitał trener Andrzej Smolarek.  

Wszyscy oni, jak również sponsorzy i osoby wspierające otrzymali oryginalne koszulki klubowe z logotypem własnych firm. Każda z uhonorowanych osób miała też okazję do krótkiego przemówienia… Po części oficjalnej było też ciasto, zimne napoje, grill i kiełbaski. Zawodnikom, kadrze trenerskiej oraz działaczom klubowym dziękujemy za to wszystko, co „już” i prosimy o „jeszcze” w przyszły sezonie.

Według zapewnień grającego trenera Grzegorza Smolarka cel został już wyznaczony… zespół ma skutecznie zawalczyć o A-klasę, czego „Latarnikowi” i wszystkim kibicom serdecznie życzymy.

Zakończenie sezonu przez zespół „Latarnika” Choczewo [zdjęcia]

AP KP Gdynia i Feniks Mechowo z