Wyślij wiadomość

Jeśli jesteś pasjonatem swojej okolicy i zawsze chciałeś podzielić się swoimi spostrzeżeniami oraz przemyśleniami na temat Gminy Choczewo, to właśnie trafiłeś we właściwe miejsce! Jesteśmy zainteresowani ciekawymi tematami z życia naszego regionu i chętnie będziemy publikować materiały nadesłane przez naszych czytelników.

 

Możesz wysyłać nam swoje teksty na wiele tematów: od wydarzeń kulturalnych, sportowych i społecznych, po historię i zabytki naszej gminy. Chętnie zaprezentujemy też Twój punkt widzenia na różne tematy. Liczymy, że Twoje teksty pomogą nam lepiej poznać naszą okolicę i zainspirują innych mieszkańców do działania oraz współpracy z naszą redakcją.

 

Jeśli zdecydujesz się przesłać nam swój artykuł, gwarantujemy, że zostanie on dokładnie przeczytany i zweryfikowany przez redakcję. Zależy nam na publikowaniu treści merytorycznych oraz interesujących dla naszych czytelników, dlatego będziemy dbać o wysoką jakość publikowanych materiałów.

 

Nie czekaj więc dłużej, wejdź na naszą stronę i skorzystaj z formularza kontaktowego, by przesłać nam swój artykuł lub pomysł na tekst. Czekamy na Twoje spostrzeżenia i uwagi, które pomogą nam lepiej poznać naszą gminę i jej mieszkańców.

 

Do zobaczenia na łamach Choczewo24.info!

Zespół redakcyjny.