# Tags
#Mieszkańcy

Konsultacje społeczne w sprawie „Muzeum Archeologii Podwodnej i Rybołówstwa Bałtyckiego” w Łebie…

Dyrekcja „Narodowego Muzeum Morskiego” w Gdańsku zaprasza na otwarte konsultacje społeczne dotyczące kształtu i treści przyszłej wystawy stałej, powstającego w Łebie „Muzeum Archeologii Podwodnej i Rybołówstwa Bałtyckiego”. Konsultacje te odbędą się w dn. 07.12.br o godz. 17:00 w Rybackim Centrum Kultury i Formacji „Boleniec” przy Al. Św. Jakuba Apostoła 25 w Łebie.

Podczas spotkania poznasz aktualny stan prac nad „Muzeum Archeologii Podwodnej i Rybołówstwa Bałtyckiego”. Dowiesz się też, jak wygląda harmonogram kolejnych etapów projektu. Zdobędziesz wgląd w zamysł tworzonej wystawy. Weźmiesz udział w dyskusji, gdzie Twoje opinie i pomysły będą miały realny wpływ na kształt przyszłej oferty Muzeum. Organizator zaprasza wszystkich mieszkańców województwa pomorskiego, powiatu lęborskiego, Gminy Miejskiej Łeba oraz wszystkie inne osoby zainteresowane tym fascynującym projektem. Zapraszamy również przedstawicieli instytucji, stowarzyszeń, biur i fundacji działających na rzecz lokalnej społeczności. 

Celem konsultacji jest uwzględnienie różnorodnych perspektyw i opinii w tworzeniu muzeum na miarę XXI w. Dołącz do naszej społeczności i razem stwórzmy „Muzeum Archeologii Podwodnej i Rybołówstwa Bałtyckiego” w Łebie.

Więcej informacji na stronie  https://nmm.pl/2023/11/17/twoja-opinia-ma-znaczenie-wez-udzial-w-konsultacjach-spolecznych-dot-wystawy-w-muzeum-archeologii-podwodnej-i-rybolowstwa-baltyckiego-w-lebie/

Źródło informacji: Dyrektor Narodowego Muzeum Morskiego w Gdańsku