# Tags
#Kultura

Zespół „Cztery Pory Miłowania” przyjedzie na koncert do Gniewina…

Jeszcze kilka dni, po koncercie we Włocławku, Choczewo24.info zapraszało zespół „Cztery Pory Miłowania” do przyjazdu w rodzinne strony na koncert do Choczewa… bardziej do pobliskiego Gniewina, gdzie jest odpowiednia sala koncertowa… I oto wczoraj pojawiła się informacja, że zespół przyjedzie do Gniewina na koncert, który odbędzie się 15.04.br (poniedziałek) w miejscowym Centrum Kultury, Sportu, Turystyki i Biblioteki. Dzień wcześniej, 14.04.br o godz. 18:00 „Cztery Pory Miłowania” będą koncertować w „Fabryce Kultury” w Redzie. Śpieszcie się z kupowaniem biletów (100 zł), bo wolnych miejsc w Gniewinie (52) ubywa z każdą chwilą… Bilety można nabyć online pod adresem… https://iframe308.biletyna.pl/event/view/id/406433

Cztery Pory Miłowania to obecnie najszybciej zdobywający popularność zespół na polskiej scenie muzycznej, wykonujący muzykę w nurcie poezji śpiewanej i folku. Ich niezwykła zdolność do rozbudzania emocji, wzruszania słowem i muzyką, sprawia że trafiają prosto do ludzkich serc – zaskakując i zachwycając. Cieszą się ogromnym uznaniem wśród fanów, czego odzwierciedleniem są pełne sale koncertowe, owacje na stojąco oraz fantastyczna, wyjątkowa i rozśpiewana publiczność. Regularnie koncertują, realizując zadanie pozostawiania we wszystkich słuchaczach refleksji i tęsknoty za miłowaniem życia i drugiego człowieka. Na scenie emanują szczerością, pokorą i dobrym humorem.

Wokalistą, gitarzystą, konferansjerem, autorem muzyki, liderem i założycielem zespołu jest utalentowany i charyzmatyczny Michał Miotke. To jego poruszający głos usłyszeć możecie przy mikrofonie. Gitarzystą basowym, współzałożycielem zespołu i autorem kilku piosenek jest Patryk Wendrowski, nietuzinkowy wirtuoz gitary basowej z wybitną wyobraźnią muzyczną. Całość aranżacji muzycznych swoim talentem instrumentalnym i wokalnym ubogaca znakomita pianistka Malwina Groenwald.

Zespół w swojej karierze wydał pięć płyt studyjnych, a najnowsza z nich nosi tytuł „Zaczynam od nowa”. Cztery Pory Miłowania to grupa dobrych znajomych, muzykujących ze sobą od dzieciństwa.