# Tags
#Mieszkańcy #Sołectwa

Konkurs na „najlepszy chleb domowego wypieku”. Już dzisiaj zgłoś swój udział…

Jesteś miłośnikiem domowego chleba? Wiesz, jak podkreślić jego smak idealnie dobranymi składnikami? Ten konkurs jest właśnie dla Ciebie… Podczas licznych festynów oraz imprez, jakie odbywają się na terenie naszej gminy, Panie z lokalnych Kół Gospodyń Wiejskich oferują często, opracowane wg sobie tylko znanych przepisów – bochenki swojskiego „chleba”… najlepsze i najsmaczniejsze.

I oto dzisiaj pojawia się znakomita okazja, by się sprawdzić i potwierdzić wyjątkowość swojego wyrobu w gminnym konkursie „Najlepszy chleb domowego wypieku”. Ten zaś odbędzie się w ramach tegorocznych Dożynek Gminy Krokowa, jakie odbędą się w niedzielę – 27.08.br w pobliskim Wierzchucinie. Aby wziąć udział w konkursie należy wypieczony w domowych warunkach domowych chleb dostarczyć w dn. 27.08.br w godz.  11:00-12:00 na stoisko organizatora – do namiotu oznakowanego wyrazem „Konkurs”.

Rozstrzygniecie konkursu i wręczenie nagród nastąpi na scenie głównej, tego samego dnia tj. 27.08.br około godz. 14:00. Regulamin i formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie www.kck.krokowa.pl  Uwaga formularz zgłoszeniowy należy dostarczyć wcześniej – 22.08.br do godz. 15:30. Można uczynić to osobiście lub drogą mailową na adres konkurs@kck.krokowa.pl Gorąco zachęcamy do udziału w konkursie, gdyż ewentualna nagroda z całą pewnością wpłynie na rozpoznawalność i popularność Waszego produktu