# Tags
#Sport

Juniorzy Latarnika Choczewo wznowili rozgrywki ligowe [zdjęcia]

Występujący w słupskiej gr.6 E1 Orlik (rocznik 2013/14) młodzi piłkarze Latarnika Choczewo rozpoczęli zmagania w Lidze Turniejowej w ramach rozgrywek organizowanych przez Pomorski Związek Piłki Nożnej. W minioną niedzielę rozegrany został pierwszy turniej ligowy, którego organizatorem był KS Leśnik Cewice. Nasi juniorzy rywalizowali tam ze swoimi rówieśnikami z KS Leśnik Cewice, KS Zawisza Borzytuchom, ULKS U-2 II Bytów i KS Chrobry Charbrowo.

W lidze turniejowej wyniki spotkań nie są publikowane wynik, gdyż młodzi zawodnicy mają grać, walczyć o każdą piłkę, strzelać bramki, uczyć się wygrywać i przegrywać. Za trzy tygodnie, zgodnie z harmonogramem rozegramy zostanie kolejny turniej ligowy. W rundzie jesiennej zostaną rozegrane cztery takie turnieje, z których jeden odbędzie się w Choczewie.

Także drużyna młodzików, występująca w słupskiej gr.1 D1 (rocznik 2011) rozpoczęła swoje rozgrywki w Charbrowie, gdzie grając z tamtejszym KS Chrobry przegrali nieznacznie 1:2. W lidze tej występują także zespoły LKS Pogoń Lębork, GKS Wybrzeże Objazda, TKKF Stal Jezierzyce, MKS Jantar Ustka, UKS GAP Bruskwo Wielkie, KS Damnica, GKP Karol Pęplino i LUKS Żelki Żelkowo.

Źródło informacji i zdjęcia: Grzegorz Slottke (dziękujemy)