# Tags
#Stowarzyszenia

„Intergrator” – ciekawy projekt dla mieszkańców Gminy Choczewo

Ciekawy projekt pod nazwą „Integrator”, dofinasowany z programu ,,Choczewo. Gmina Napędzana Wiatrem”, realizuje w chwili obecnej, założone w 2017 roku Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne „Carpe Diem Semper”. Jednym z głównych jego założeń jest udział społeczności lokalnej już na etapie planowania, gdzie poprzez wypełnienie ankiety mieszkańcy naszej gminy mają możliwość wskazania działania umożliwiające integrację, aktywizację czy też edukację mieszkańców naszej gminy. Wszelkie uwagi i spostrzeżenia, wynikające nie tylko z wypełnienia przedmiotowej ankiety będą miały wpływ na przyszłe działania stowarzyszenia oraz formy aktywności.

W tym też celu członkowie stawrzyszenia z jej Prezesem – Piotrem Zarzecznym na czelem spotykaja się z sołtysami, radami sołeckimi i lokalnymi aktywistami, dopytując o wydarzenia i aktywności, które byłyby najbardziej interesujące dla mieszkańców naszej gminy. W ostatnim tylko tygodniu człnkowie „Carpe Diem Semper” spotkali się z przedstawicielami sołectwa Sasino, Ciekocino, Jackowo, Borkowo Lęborskie i Kopalino, ale już niebawem dotrą też do innych zakątków naszej gminy.

Póki co zachęcamy do wypełnienia „Ankiety dla mieszkańców sołectw gminy Choczewo”, która dostępna jest pod adresem >

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScDIX1ZBRFdv4jhcB0K07BWVX5asd7lY9nJCswP_oetDKNFUQ/viewform?fbclid=IwAR05nw6b1q9_4W1ugNPy6a-04y-UfBMGOO2oJRoXdXAwD8WvlfDc5sArWL8

Źródło informacji i grafiki: Stowarzyszenie „Carpe Diem Semper” (FB)

„Intergrator” – ciekawy projekt dla mieszkańców Gminy Choczewo

Spotkanie grupy roboczej… z PEJ