# Tags
#Inne

Zderzenie czołowe dwóch samochodów osobowych w Kurowie [zdjęcia]

Wczoraj wieczorem o godz. 19:30 zastępy strażaków z OSP Choczewo i OSP Słajszewo, Zespół Ratownictwa Medycznego z Gniewina i radiowóz policji zostały zadysponowane do zderzenia czołowego dwóch samochodów osobowych na ul. Morskiej w Kurowie. Po przybyciu w miejsce zdarzenia zastano zderzenie czołowe dwóch samochodów osobowych, którymi podróżowały łącznie 2 osoby. Uszkodzone pojazdy blokowały przejazd w jednym kierunku jazdy.

W miejscu zdarzenia pozostały osoby jadące pojazdem Audi A3, natomiast kierowca VW Passata oddalił się w nieznanym kierunku. Działania strażaków polegały na zabezpieczaniu miejsca zdarzenia, udzieleniu pierwszej pomocy przedmedycznej, kierowaniu ruchem do momentu zakończenia czynności dochodzeniowo-śledczych prowadzonych przez funkcjonariuszy Policji.

Po przybyciu w miejsce zdarzenia Zespołu Ratownictwa Medycznego, przybyli ratownicy medyczni przebadali osoby podróżujące pojazdem Audi A3, ale nie wymagały one hospitalizacji i pozostały w miejscu zdarzenia. Po zakończeniu czynności dochodzeniowych przez Policjantów, pojazdy załadowano na lawety pomocy drogowej i przywrócono ruch samochodów.

Źródło informacji i zdjęcia: OSP Choczewo i OSP Słajszewo