# Tags
#Policja

Strażacy z OSP Sasino wspierają poszukiwania zaginionej mieszkanki Lęborka [zdjęcia]

Od piątku, 23.02.br trwa akcja poszukiwawcza zaginionej 69-letniej Wiesławy Majewskiej z Lęborka. W dniu dzisiejszym lęborska policja, wspierana przez kolegów z Wydziału Poszukiwań i Identyfikacji Osób oraz Oddziału Prewencji Policji Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku, PSP w Gdańsku, Specjalistyczną Grupę Poszukiwawczo–Ratowniczą OSP w Gdańsku z psami ratowniczymi, KMP w Słupsku, jednostki JRG Lębork, OSP Nowa Wieś Lęborska, OSP Leśnice, OSP Pogorszewo i… OSP Sasino – kontynuowała poszukiwania. Działania strażaków z OSP Sasino polegały na przeszukiwaniu wyznaczonych sektorów za pomocą dronów DJI matrice 30T.

Sprawdzane są wszystkie możliwe miejsca, w których zaginiona mogłaby przebywać, przeczesywane są też okoliczne tereny leśne i przywodne. Policja apeluje o zgłaszanie się osób, które mają jakiekolwiek informacje na temat zaginionej. Wszystkie sygnały są niezwykle ważne i będą dokładnie weryfikowane.

Przypominamy rysopis zaginionej Wiesława Majewska, lat 69, z wyglądu ok. 80 lat, wzrost 155 cm, waga ok. 30-40 kg, bardzo szczupła, wychudzona budowa ciała, włosy blond długie (za uszy), proste, nos krótki, oczy niebieskie, uzębienie sztuczne lub brak. Znaki szczególne: na lewej skroni przy uchu posiada brązowe przebarwienie skóry. W dniu zaginięcia była ubrana w ciemnozieloną kurtkę z kapturem obszytym futrem, ciemne spodnie, na głowie miała czerwony beret.

Źródło informacji i zdjęcia: KPP w Lęborku, OSP Sasino