# Tags
#Inwestycje

Budowa drogi krajowej na odcinku Lubiatowo – droga ekspresowa S6 – spotkanie informacyjne [zdjęcia]


Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Gdańsku zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące zadania inwestycyjnego, dotyczącego budowy drogi krajowej na odcinku Lubiatowo – Droga Ekspresowa S6 w dn. 19.06.br (poniedziałek) o godz. 18:00 w Zespole Szkolno-Przedszkolny w Choczewie przy ul. Szkolnej 2.

Celem spotkania jest zaprezentowanie dwóch wariantów drogi w zakresie przebudowy istniejących dróg, projektu nowych skrzyżowań na drodze krajowej i sieci dróg dojazdowych do przyległych nieruchomości a także wysłuchanie opinii mieszkańców co do prezentowanych rozwiązań. Zostaną także omówione zmiany w dostępności do nieruchomości przyległych inwestycji drogowej. W uzasadnionych przypadkach będą możliwe zmiany w projekcie w powyższym zakresie.

W trakcie spotkania oraz wkrótce po nim (w terminie do 2 tygodni od spotkania) będą mogli Państwo również w formie pisemnej przedstawić swoją opinię co do zaprezentowanych rozwiązań projektowych. Zapraszamy do udziału w spotkaniu mieszkańców oraz osoby posiadające nieruchomości na terenie gminy Łęczyce i Choczewo > www.lubiatowo-S6.pl

Zdjęcie: lubiatowo-S6.pl