# Tags
#Inne

103 sklepy sezonowe 4F pojawią się w kurortach wakacyjnych, najbliżej w Białogórze…

„4F” ponownie otwiera sklepy sezonowe w najpopularniejszych kurortach wakacyjnych. Stoiska marki są wszędzie tam, gdzie odpoczywają miłośnicy aktywnego wypoczynku. Sieć salonów „4F” sezonowych dynamicznie się rozwija. W sumie to 103 sklepy sezonowe na terenie 11 województw. Tymczasowe salony zostały otwarte z myślą o turystach spędzających letni urlop w najpopularniejszych miejscowościach wakacyjnych w Polsce, m.in. w Białogórze przy ul. Morskiej 15. Najwięcej stoisk jest w województwie zachodniopomorskim (36) i pomorskim (31).  

Na miejscu klienci znajdą szeroki wybór ubrań i akcesoriów z wiosenno-letnich kolekcji marek 4F i 4F Junior. Oferta produktów dostępnych w sklepach sezonowych różni się w zależności od regionu. Jest dobrana z myślą o potrzebach turystów i zwolenników aktywnego wypoczynku i rekreacji, aby zapewnić im komfort podczas letniego relaksu niezależnie od warunków pogodowych. W nadmorskich kurortach dostępny jest m.in. szeroki wybór akcesoriów plażowych, strojów do kąpieli, ręczników czy klapek. Wzdłuż tras rowerowych marka 4F oferuje kolekcję rowerową wraz z akcesoriami. W zależności od lokalizacji sklepy sezonowe 4F są otwarte w budynkach oraz w wolnostojących namiotach i liczą od 100 do 400 m²..

Na terenie woj. pomorskiej sklepy sezonowe 4F będą funkcjonowały w takich miejscowościach, jak: Władysławowo, Hel (całoroczny), Łeba, Władysławowo – plaża, Stegna, Ostrzyce, Krynica Morska, Chmielno, Jurata, Rewa, Jastarnia, Charzykowy, Rowy, Ustka plaża, Puck (całoroczny), Białogóra, Jantar, Swornegacie, Jastrzębia Góra (namiot), Sopot, Gdynia (całoroczny), Rowy, Karwia, Sztutowo, Wyspa Sobieszewska i Człuchów.

Źródło informacji: propertynews.pl, zdjęcia poglądowe: 4outdoor