# Tags
#Sport

Młodzicy Latarnika Choczewo pokonali GKS Wybrzeże Objazda 4:0 [zdjęcia]

W IX kolejce słupskiej gr.1 młodzików D1 (2011), GTSTiR Latarnik Choczewo pokonał GKS Wybrzeże Objazda 4:0 (1:0) a bramki dla naszego zespołu zdobyli: Paweł Smolarek – 2 oraz Antoni Hintzke i Filip Orański po 1. Było to już trzecie kolejne zwycięstwo młodzików z Choczewa. W innych meczach tej grupy LKS Pogoń Lębork zremisowała z MKS Jantar Ustka 3:3, UKS GAP Bruskwo Wielkie uległo KS Chrobry Charbrowo 3:9 a KS Damnica – GKP Karol Pęplino 2:6. W tabeli na prowadzeniu MKS Jantar Ustka – 23 pkt. (bramki 73:9) przed LKS Pogoń Lębork – 23 pkt. (73:12), KS Chrobry Charbowo – 19 pkt. i… GTSTiR Latarnik Choczewo – 16 pkt. Ostatnie w rundzie jesiennej, zaległe spotkanie z V kolejki rozgrywek z UKS GAP Bruskwo Wielkie – Latarnik rozegra na wyjeździe, 11.11.br (sobota) o godz. 11:00

W dzisiejszym spotkaniu, od samego początku zarysowała się wyraźna przewaga młodzików z Choczewa, którzy raz za razem atakowali bramkę gości. Pierwszą bramkę, już w 10 min. zdobył główką z linii pola karnego – Paweł Smolarek (poniżej).

W I połowie meczu nasi zawodnicy przeprowadzili, głównie skrzydłami… mnóstwo udanych akcji, ale razili nieskutecznością i dopiero w II połowie meczu otworzył się przysłowiowy „worek z bramkami”, choć przez pierwsze minuty gry tuż po przerwie, to właśnie goście z Objazdy zaatakowali bardziej zdecydowanie i byli o krok od zdobycia honorowego gola. Później do głosu doszli znów młodzicy Latarnika i szybko padły kolejne bramki. Najpierw w 50 min. po indywidualnej akcji, wynik meczu podwyższył Filip Orański…

W 60 min. pięknym strzałem z 25 m zaskoczył bramkarza gości – Antoni Hintzke. Ostatniego, czwartego gola zdobył znów… Paweł Smolarek w 65 min.

Pomimo wielu okazji, kolejne bramki do Latarnika już nie padły. Niezwykle trafnej oceny meczy dokonał, zastępujący dzisiaj trenera Bartosza Piepke – Andrzej Smolarek, którą prezentujemy powyżej. Po meczu chłopcy podziękowali też swoim rodzicom za głośny i spontaniczny doping.

Mecz sędziował: Krystian Kuczyński z Lęborka. Widzów – 20