# Tags
#Lokalny samorząd

Choczewo24.info zachęca do współpracy Komitety Wyborcze, zarejestrowane w Gminie Choczewo… 

W miniony poniedziałek minął termin na zawiadomienie Państwowej Komisji Wyborczej lub właściwego komisarza wyborczego o utworzeniu komitetu wyborczego. Jak już wiadomo, w Gminie Choczewo zostało zarejestrowanych 8 komitetów wyborczych (wg kolejności rejestracji): KKW „Bliżej ludzi”, KKW „Czas działać skutecznie”, KKW „Gminy Choczewo”, KKW „Mieszkańców Gminy Choczewo”, KKW „Razem dla Choczewa”, KKW „Zawsze dla ludzi”, KKW „Od nowa” i KKW „Lepsze jutro”.

W dn. 04.03.br o godz. 16.00 upływa termin zgłaszania terytorialnym komisjom wyborczym listy kandydatów na radnych, odrębnie dla każdego okręgu wyborczego dla wyborów do rad gmin i rad powiatów. Z kolei 14.03.br o godz. 16:00 upływa termin zgłaszania gminnym komisjom wyborczym kandydatów na wójtów.

Mając na uwadze powyższe, zapraszamy wszystkie chętne komitety wyborcze do zaprezentowania na łamach naszego serwisu swoich kandydatów do Rady Gminy Choczewo, Rady Powiatu Wejherowskiego oraz na wójta Gminy Choczewo, jak również do przedstawienia swojego programu wyborczego. W przypadku organizacji spotkania wyborczego z mieszkańcami naszej gminy przeprowadzimy też reporterską relację z takiego wydarzenia. Zachęcamy do współpracy.