# Tags
#Inne

Marzy Ci się wyjazd do Gruzji? Na początek odwiedź „Ketili Puri”… w Gdyni a potem skontaktuj się z naszą redakcją [zdjęcia]

Piekarnia gruzińska „Ketili Puri” w Gdyni przy ul. 10-lutego 19 (w pobliżu „Batorego”) to miejsce pełne tradycyjnych gruzińskich smaków, gorących wypieków i dań bogatych w aromatyczne przyprawy, przygotowywanych specjalnie dla Ciebie przez piekarza rodem z Gruzji. Usiądź wygodnie, odpocznij i zanurz się w kulturze Gruzji przy miłej rodzinnej atmosferze. Asortyment gruzińskich specjałów jest bardzo różnorodny, więc czy chcesz zjeść smaczne śniadanie, czy masz ochotę na obfity obiad, na pewno znajdziesz tam coś dla siebie.

Wypiekane na bieżąco przysmaki z ciasta warstwowego domowej roboty, wypieki z ciasta półfrancuskiego, wypieki na słodko czy też gruzińskie dania regionalne. Aby zapewnić najwyższą jakość i oryginalność potraw, przyrządzi je specjalnie dla Ciebie mistrz tamtejszej kuchni, rodem z Gruzji. Na miejscu można też kupić oryginalne gruzińskie wina, sok z granatów, herbatę, konfitury, wody mineralne i lemoniady. Piekarnie „Ketili Puri”, które znajdują się także w Gdańsku (ul. Szeroka 125/126) i Słupsku (ul. Wojska Polskiego 39/40) to jedynie namiastka prawdziwej Gruzji, ale gdyby ktokolwiek chciał się tam udać… warto pamiętać, że z lotniska w Gdańsku lata do Gruzji (Kutaisi) samolot „Wizzairu”.